Hakkımızda

      

 

            Sürkarbisa olarak Trabzon’un Sürmene ilçesinde yöresel Sürmene bıçağı üretimi yapmaktayız. Tarihten günümüze “ Soğuk çelikten sıcak mutfaklara” sloganıyla gelen sürmene bıçağı dayanıklılığı ve keskinliği ile haklı bir üne sahip. El emeği bıçaklarımızı daha geniş coğrafyalara ulaştırabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sürmene’mizi ve markamızı her yöreye tanıtmak amacıyla çıktığımız bu yolda ürün yelpazemizi ve müşteri portföyümüzü sürekli genişletmekteyiz.

Asırlardır süregelen Sürmene bıçak geleneğinin, M.Ö bu yörede yaşamış uygarlıkların maden ocaklarından demiri çıkarıp işleyerek kesici aletler yapmasına dayandığı tahmin edilmektedir. Böylesi eski ve köklü bir geleneğin devamında rol almanın ve Sürmene’nin adına yaraşır bıçaklar üretmenin gururunu yaşıyoruz. Her gün daha iyiye daha kaliteliye ulaşmanın azmiyle ülkemize katma değerler üretmenin yanında bu web sitemizden güzel ülkemizin her bölgesine her hanesine ulaşmayı umut ediyoruz.

Doğadan gelen sağlıktır…

mutfak bıçağı,şef bıçağı seti,ekmek bıçağı,sürmene bıçağı,bıçak seti,sürmene çakısı,kasap bıçağı seti,kapıda ödeme imkanı

Ahşap çeşitlerinden yapılan saplarımızla hem dayanıklı hem sağlıklı bıçaklar üretiyoruz. Bıçaklarımız dayanıklılığının yanı sıra şık tasarımlarıyla da Sürmene el yapımı bıçak sanatlarını evinize taşır.

Sürkarbisa marka bıçaklarınız her zaman kargo ücreti size ait olmak koşuluyla ücretsiz olarak bilenir. Bıçaklarımız, ambalajında yazılı kullanım önerilerine uygun kullandığınız sürece ömür boyu garantilidir.

İstek, şikayet ve önerileriniz için sitemizde bulunan telefon numarasından ve mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla...

Sürmene Karadeniz Bıçak Sanayii


hakkımızda sürkarbisa

UA-161640397-1